Teamindelingen en Trainingsrooster 2018/2019

De nieuwe indelingen zijn voor het seizoen 2018/2019 zijn bekend. Hieronder is te zien in welk team je bent ingedeeld. Staat je naam er niet tussen of heb je misschien vragen dan kan een mailtje gestuurd worden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Als het goed is neemt je (nieuwe) trainer de komende week contact met je op zodat je alvast met je nieuwe team kan trainen de komende weken. We wensen jullie alvast veel plezier en succes in je nieuwe team!

 

Mannen - en jongenskant

Heren 2
Trainer/ coach: Peter de Heus

Peter de Heus
Henk Visser
Arie Radewalt
Jan Wakker
Jacob van Urk
Edwin van Schaik
Cees Hakvoort
Auke van Veen
Jan de Boer
Hendrik Brands
Teun Mazereeuw

JU18-1
Trainer/ coach: Jan Visser

Laurens van Veen
Wilbert Kramer
Albert Jansen
Yannick de Graaf
Louwrens Schraal 
Jurian Bakker
Luan Visser
Joas van der Reest
Okke de Boer
Jelte Kramer

JU18-2
Trainer/ coach: Chris Kramer

Wiebe Pasterkamp
William Woord
Evert Molenaar
Marco de Vries 
Rick Visser
Tsengi Wangtsok Oha
Luut de Boer
Pieter Kramer
Luut de Boer
Ennes Anas

JU16-1
Trainer/coach: **vacant - gesprekken gaande

Sander Vos
Klaas de Boer
Jaawk Coenen
Nathan de Jong
Ruben Visser
Mark de Graaf
Nicolas Visser
Tiemen Molenaar 
Joas Bakker
William Foekema
Evert de Groene
Patrick Vos

JU10-1

Trainer/ coach: Teun Mazereeuw & Wilja ten Napel

Juda Mazereeuw
Hendrik van den Berg
Teunis Snoek
Maikel Mazereeuw
Sven Wakker
Fokke Douwe de Heus
Pieter Jacob Hakvoort
Joel Verschuuren
Dirk Korf
Willem van den Berg
Reier Pasterkamp

Dames - en meisjes/ mix kant

 

Dames 1
Trainer/ coach: Jurie van den Berg

Margo Visscher
Duanne v.d. Reest
Lianne Post
Marlies Hoorn-Verhoeff
Rianne Brouwer
Rianne Gnodde
Jacolien Roskam
Diddie Kramer
Marianne Bakker
Joselien Ruiten

Dames 2
Coach: Liesbeth Kramer

Rijanne v.d. Berg
Marlies de Heus
Elisabeth Bakker
Jans de Groene 
Jenny van Slooten
Wilja ten Napel
Hermina van Schaik
Jennefer Bode
Anne Hoekstra
Alissa Verhoeff
Alice Scheffer

 

Dames 3
Trainer/ coach: Marlies de Heus

Zwanet van Veen
Mirna Brouwer
Eva Wakker
Joanie Anker
Hana Razoky
Janneke Westra-  van Urk
Liza van Urk 
Anna van Urk
Aliene Gnodde
Dianne Pasterkamp
Anne-wil van Loosen
Christine van Loosen

VU20-1
Trainer/ coach: Fokke Wakker

Jana Kramer 
Britt Krol
Janice Wakker
Willy Snijder
Anne Wil Bakker
Janica Schraal
Yvonne Hoekman
Myrthe Pasterkamp
Thirza Brink
Heleen Hakvoort
Lydia van Veen


VU18-1
Trainer/ coach: Ellen Ras & Anna Kramer

Mirjam ten Napel
Zwanet v.d. Reest
Anne Wil v.d. Berg
Willemijn Romkes
Geanne Bos 
Wendy Janssen
Shenna Wakker
Claudia den Dulk
Bernadien v.d. Berg


VU16-1
Trainer/ coach: **Vacant

Noelle Bakker
Myrthe Hakvoort
Karen Verbaan
Lotte Gre Schraal
Mara Korf
Rispah de Jong
Esther Pasterkamp
Margaretha Molenaar
Ellis Knol
Nienke Visser
Joyce Spoelstra
Danique van Otterloo


VU14-1
Trainer/ coach: Jurie Bakker & Duanne van der Reest

Mariska Brouwer
Ingrid v.d. Berg
Noella van Urk
Manninne Tol
Janisha Bakker
Tessa Visser
Anouk Pasterkamp
Willianne van Kolthoorn
Marina Gnodde
Willemien de Jong

VU14-2
Trainer/ coach: Jenny van Slooten & Luc Visser

Janita Gnodde
Helen Zeeman
Janisha de Vries
Bertine Zandijk
Annemargre van Slooten
Jacolien Schraal
Kjenta Visser
Nina Simone Langman
Gertine van Slooten
Maartje Hakvoort
Femke Kramer
Angela van den Berg
Amina Abukar

VU14-3
Trainer/ coach: Rikus & Jans de Groene

Debora Brands 
Denise Romkes
Leah van Laar
Emalie Woord
Minke Kramer
Angelique Kroon
Pauliene Bakker
Carolien Wakker
Marja van der Heide
Sienna Pasterkamp
Marije v.d. Berg
Maartje Pasterkamp
Willemijn Hoekstra

VU12-1
Trainer/ coach: Janita de Boer, Marissa Meun & Jacolien Hoekstra

Julyna de Boer
Anna Roth
Annejo van Slooten
Lisalien Visser
Janice Weerstand
Liselotte Kaptein
Lysanne Post
Lysanne Oost
Dianthe Sinke
Ingrid Wakker
Marjolien Jelies

Mix U12-2
Trainer/ coach: Gera van Kolthoorn en Christina van Urk

Willemijn de Boer
Lucian Verschuuren
Janne Jelies
Ben Visser
Jessica de Boer
Aliejanne Gerssen
Corine van Veen
Noa Westra
Joelle Meun
Eline Oost
Martina van Kolthoorn
Christian Ras
Jorn Foekema

Mix U12-3
Trainer/ coach: Lucas Visser & Sjoert Visser

Indy de Vries
Tina Kramer
Regina Kramer
Geanne Korf
Demie Meun
Elise Hoekstra
Hendrik van Kolthoorn
Geert van den Berg
Jarie van Slooten
Henrie Hakvoort

VU10-1
Trainer/ coach: Jannet van Wesel & Mariette van Wesel

Hannah Romkes
Cailly van Slooten
Erica de Vries
Lieke Kramer
Klarissa Kramer
Eline van den Berg
Valerie Pit
Emmalie Koffeman
Sanne-Mae Langman
Alouet Postma

VU10-2
Trainer/ coach: Britt Krol & Anja Wakker

Nina Boom
Liza Kramer
Daniek Romkes
Mariƫt Post
Lubette Post
Sherayza Gedi
Jaslynn Langman
Lindsey Kapitein
Birghid Hoekstra
Tamara Romkes

U8
Trainer/ coach: Ri-janne van den Berg

Mary-Anne van den Berg
Annelieke Romkes
Mila Visscher
Teriena
Gerjan Kramer

Orcas plus
Trainer/ coach: Alice Scheffer en Lubette van Urk

Tineke de Groene
Liesa Kapitein
Pieter Visser
Fokke Snoek
Teun Kramer
Jan Wakker
Joanne Brands
Danielle Korf
Karin Kramer
Hendrik Pruiksma