Jury taken

Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
09-11-18 19:00 BV Orca’s V16 1 Landstede Basketbal ZAC V16 1 Eva van Slooten-wakker, VSE3 Willem Bandstra Willemien de Jong, V14-1 Jacolien Schraal, V14-2
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
10-11-18 10:00 BV Orca’s V14 2 Jolly Jumpers X14 1 (VR) Arjan Langman, MSE1 Albert Jansen, M18-1 Ouders Ouders
10-11-18 10:00 BV Orca’s V14 3 Landstede Basketbal ZAC X14 3 Anne Hoekstra, VSE2 Yannick de Graaf, M18-1 Anouska Romkes Gera v Laar
10-11-18 10:00 BV Orca’s X12 3 V.U.A.S. X12 1 Diddie Kramer, VSE1 Laurens van Veen, M18-1 Ouders Ouders
10-11-18 19:30 BV Orca’s MSE 1 G.S. Stars MSE 2 Post, S (Sjoerd) Elisabeth Bakker, VSE2 Lizette Gerssen, V16 Lotte-Gre Schraal, V16
10-11-18 19:30 BV Orca’s VSE 1 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 Rayon Rayon Yvonne Lucia Anita
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
23-11-18 20:00 BV Orca’s M18 2 V.U.A.S. M18 1 (VR) Jan Wakker, MSE1 Auke van Veen, MSE1 Tiemen Molenaar, M16 Nathan de Jong, M16
23-11-18 20:00 BV Orca’s V18 1 The Jugglers V18 1 (VR) Johan vd Reest Margo Visscher, VSE1 Joas vd Reest, M18-1 Margaretha Molenaar, V16
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
24-11-18 10:00 BV Orca’s V14 1 BC APOLLO Amsterdam V14 1 Arie Radewalt, U52 Willemijn Romkes, V18 Ouders Ouders
24-11-18 10:00 BV Orca’s V14 2 BV Orca’s V14 3 Myrte Pasterkamp, VSE3 Anass Aaras, M18-2 Ouders Ouders
24-11-18 10:00 BV Orca’s X12 2 (VR) Landstede Basketbal ZAC X12 3 Yvonne Hoekman, VSE3 Marco de Vries, M18-2 Ouders Ouders
24-11-18 19:30 BV Orca’s MSE 1 Be Quick ’28 MSE 2 Post, S (Sjoerd) Eric Roza Geanne Bos, V18 Anne-Wil vd Berg, V18
24-11-18 19:30 BV Orca’s VSE 2 BV Groningen VSE 1 Rayon Rayon Klaas de Boer, M16 Ruben Visser, M16 Nicolas Visser, M16
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
30-11-18 19:00 BV Orca’s V16 1 Uitsmijters V16 1 (VR) Liza v Urk, VSE3 Mirna Brouwer, VSE3 Anouk Pasterkamp, V14-1 Bertine Zandijk, V14-2
30-11-18 19:00 BV Orca’s V14 3 Jolly Jumpers X14 1 (VR) Hana Razoky, VSE3 Claudia den Dulk, V18 Angela vd Berg, V14-2 Annemagre v Slooten, V14-2
30-11-18 19:00 BV Orca’s X12 3 Rebound ’73 X12 2 Zwanet v Veen, VSE3 Okke de Boer, M18-1 Ouders Ouders
30-11-18 20:45 BV Orca’s VSE 3 Basketiers ’71 VSE 2 Willem Bandstra Lianne Post, VSE1 Ellis Knol, V16 Mara Korf, V16
30-11-18 20:45 BV Orca’s M18 1 WSV M18 1 Henk Visser, MSE1 Rianne Brouwer, VSE1 Jaawk Coenen, M16 Joas Bakker, M16
30-11-18 20:45 BV Orca’s V18 1 V.B.V. V18 1 (VR) Rikus de Groene Marianne Bakker, VSE1 Karen Verbaan, V16 Joyce Spoelstra, V16
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
01-12-18 19:30 BV Orca’s VSE 1 SBA Sphinx VSE 1 Rayon Rayon Yvonne Lucia Anita
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
07-12-18 19:00 BV Orca’s V14 1 Flevo Musketiers X14 3 Janica Schraal, VSE3 Joanie Anker, VSE3 ouders ouders
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
08-12-18 17:30 BV Orca’s V14 2 V.U.A.S. X14 1 Jacob v Urk, MSE1 Jennefer Bode, VSE2 ouders ouders
08-12-18 17:30 BV Orca’s V14 3 Red Giants X14 2 Cees Hakvoort, MSE1 Eva v Slooten, VSE3 Tessa Visser, V14-1 Mariska Brouwer, V14-1
08-12-18 17:30 BV Orca’s X12 1 Basketball All Stars Epe X12 1 Edwin v Schaijk, MSE1 Aliene Gnodde, VSE3 ouders ouders
08-12-18 19:30 BV Orca’s VSE 2 De Groene Uilen VSE 2 Rayon Rayon Evert de Groene, M16 Sander Vos, M16 Marlies Hoorn, VSE1
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
14-12-18 19:30 BV Orca’s M18 2 * Volic M18 1 (VR) Peter de Heus, MSE1 Mirjam t Napel, V18 Albert Jansen, M18-1 Laurens v Veen, M18-1
14-12-18 19:30 BV Orca’s M16 1 Rebound ’73 M16 2 Jan de Boer, MSE1 Jacolien Roskam, VSE1 Okke de Boer, M18-1 Louwrens Schraal, M18-1
14-12-18 19:30 BV Orca’s V16 1 WSV V16 1 Rianne Gnodde, VSE1 Shenna Wakker, V18 Joas vd Reest, M18-1 Wilbert Kramer, M18-1
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Scheidsrechter Scorer Timer Schotklok
15-12-18 19:30 BV Orca’s MSE 1 B.A.S. MSE 1 Post, S (Sjoerd) Eric Roza Rick Visser, M18-2 Evert Molenaar, M18-2