Teamindeling 2019-2020

Beste leden,

De teamindelingen zijn klaar. Staat je naam er niet tussen of heb je nog vragen stuur dan even een mailtje naar tc@orcas.nl

TC Orca’s

 Teamindelingen 2019-2020 BV Orca’s

MSE 1

Klaas Hoorn
Rick van Eerde
Laurens van Loosen
Niels te Napel
Klaas Willem Hoorn
Klaas Hakvoort
Kevin de Boer
Jelle Pasterkamp
Luca de Jong
Klaas Jan Scheffer
Bank: Arie en Eize Fokke Hoekstra
Trainer: Jurie Bakker

MSE 2

Peter de Heus
Henk Visser
Arie Radewalt
Jan Wakker
Jacob van Urk
Edwin van Schaik
Cees Hakvoort
Auke van Veen
Jan de Boer
Teun Mazereeuw
Hendrik Brands
Coach: Peter de Heus

VSE 1

Margo Visscher
Duanne van der Reest
Lianne Post
Marlies Hoorn
Rianne Brouwer
Rianne Gnodde
Jacolien Roskam
Diddie Kramer
Marianne Bakker
Alice Scheffer
Hennie van Schaik
Lea Romkes

Trainers: Jenny van Slooten & Janita de Boer

VSE 2

Ri-janne van den Berg
Marlies de Heus
Elisabeth Post
Jans de Groene
Jenny van Slooten
Wilja ten Napel
Jennefer Bode
Anne Hoekstra
Janneke Westra
Annet van Slooten
Coach: Liesbeth Kramer

VSE 3

Zwanet van Veen
Mirna Brouwer
Eva Wakker
Joanie Anker
Hana Razoky
Liza van Urk
Britt Krol
Anne Wil Bakker
Janica Schraal
Yvonne Hoekman
Myrthe Pasterkamp
Lubette van Urk
trainend lid: Anne Wil van Loosen, Dianne Pasterkamp, Anne Pasterkamp, Christine van Loosen
Trainer/ coach: Marlies de Heus

M22-1

Wilbert Kramer
Yannick de Graaf
Louwrens Schraal
Luan Visser
Okke de Boer
Wybe Pasterkamp
Arie Hoekstra
Eize Fokke Hoekstra
Trainer: Chris Kramer

V18-1

Zwanet van der Reest
Anne Wil van den Berg
Willemijn Romkes
Geanne Bos
Wendy Jansen
Shenna Wakker
Claudia den Dulk
Bernadien van den Berg
Mara Korf
Lotte Gre Schraal
Trainers: Ellen Ras & Anna Kramer

M16-1

William Foekema
Tiemen Molenaar
Sander Vos
Nathan de Jong
Evert de Groene
Nicolas Visser
Klaas de Boer
Klaas Albert de Vries
Jaawk Coenen
Joas Bakker
Ruben Visser

Trainers: Laurens van Loosen

V16-1

Tessa Visser
Willianne van Kolthoorn
Willemien de Jong
Marina Gnodde
Anouk Pasterkamp
Noella van Urk
Janisha Bakker
Ingrid van den Berg
Manninne Tol
Mariska Brouwer
Gertine van Slooten
Trainer: Jurie van den Berg

V16-2

Minke Kramer
Angelique Kroon
Denise Romkes
Leah van Laar
Femke Kramer
Maartje Hakvoort
Amina Abukar
Nienke Visser
Karen Verbaan
Joyce Spoelstra
Margaretha Molenaar
Trainers: Jans de Groene & Anneke Post

V14-1

Jacolien Schraal
Bertine Zandijk
Angela van den Berg
Janita Gnodde
Helen Zeeman
Janisha de Vries
Kjenta Visser
Nina Simone Langman
Annemargré van Slooten
Dianthe Sinke
Anne-Jo van Slooten

Trainers: Luc Visser & Arjan Langman

X14-1

Lysanne Oost
Emmalie Woord
Janet Visser
Martina van Kolthoorn
Ingrid Wakker
Marjolien Jelies
Corine van Veen
Carolien Wakker
Sienna Pasterkamp

Trainer: Fokke Wakker

X14-2

Christian Ras
Lucian Verschuuren
Jorn Foekema
Maartje Pasterkamp
Willemijn Hoekstra
Marije van den Berg
Alie Janne Gerssen
Janne Jelies
Gerrit de Vries
Geanne Korf
Anne Jo Visser

Trainers:

Mini’s

X12-1

Anna Roth
Lisalien Visser
Janice Weerstand
Liselotte Kapitein
Julyna de Boer
Anouk Zeeman
Alouet Postma
Hannah Romkes
Kayleigh Stoutjesdijk
Eline van den Berg
Trainers: Sjoert Visser & Jacolien Hoekstra

X12-2

Jarie van Slooten
Geert van den Berg
Ben Visser
Maikel Mazereeuw
Fokke Douwe de Heus
Teunis Snoek
Reijer Pasterkamp
Rik van Eck
Sven Wakker
Trainers: Luc Visser & Teun Mazereeuw

X12-3

Elise Hoekstra
Jaslynn Langman
Emma Foekema
Chantal Romkes
Sharon de Boer
Jessica de Boer
Lieke Kramer
Emmalie Koffeman
Willemijn de Boer
Karolien Kramer
Valerie Pit
Joëlle Meun
Rosalie Bakker
Naomi Smit
Iris Visser

Trainers: Diddie Kramer & Marianne Bakker

X10-1

  • PJ Hakvoort
    Joel Verschuuren
    Dirk Korf
    Gerjan Kramer
    Hendrik Romkes
    Cees Zeeman
    Laura Spoelstra
  • Tessa ten Napel
  • Julian van Slooten
  • Pieter Visser

Trainers: Wilja ten Napel & Teun Mazereeuw

X10-2

Emily Kramer
Lindsay Kapitein
Hiske de Vries
Sanne-Mae Langman
Nina Boom
Tamara Romkes
Liza Kramer
Lucienne de Berg

Trainers: Mariette van Wesel & Ingrid van den Berg

X10-3

Teriena Kramer
Marit Visser
Annelieke Romkes
Sherayza Gedi
Laurien Vlot
Mila Visscher
Mandy Konijnenburg
Geke Romkes
Suzanne de Boer
Trainers: Anja Wakker & Willy Snijder

X08

Mary-Anne van den Berg
Dorien Koster
Janoah Bakker
Teun van der lee
Luna van den Berg
Nathanael Koffeman
Paulus Wakker
Owen Stoll
Lea Jelies
Annemein Verbaan
Johannes Oost

Trainers: Ri-janne van den Berg & Janneke Westra